phone

09120304263

09197142162  

پنج دلیل بزرگ شدن شکم که هرگز فکرش هم نمیکردید !

         
تعداد بازدید: 2400
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1439/2/20

چند دلیل بزرگ شدن شکم که هرگز فکرش هم نمیکردید

 

برای مشاهده بهترین محصولات چاقی - لاغری - زناشویی و طریقه مصرف صحیح به کانال تلگرام بهین دارو بپیوندید .

 

شماره تماس و سفارش شرکت بهین دارو   09120304263 - 09197142162

   ساعت کار شرکت از 9 صبح الی 21

 

شرکت بهین دارو با بیش از 12 سال سابقه کار در فروش بهترین و جدیدترین قرص های چاقی - لاغری - زناشویی

 

                

 

5 دلیل بزرگ شدن شکم که هرگز فکرش هم نمیکردید ؟

 

 

 

داشتن شکمی چاق و برامده برای هر فرد ناخوشایند است نه تنها از جهت زیبایی بلکه به دلیل که اندازه زیاد دور کمر یک عامل خطرناک

جهت ابتلا به برخی از بیماری هایی است که ناشی از تجمع چربی میباشد .

 

5 دلیل عمده برای بزرگ شدن شکم تان

مقصر اصلی چاقی شکم چربی احشایی است که در اعماق شکم تجمع پیدا میکند . چربی احشایی هم نوعی چربی است که ارگان های داخل بدن را احاطه کرده است و سوخت و ساز فعالی دارد به این معنا که میتواند مواد شیمیایی را در بدن ازاد کند که ممکن است موجب اسیب اکسیداتیو شوند . به طور واضح تر چربی اضافه شکمی به ارگان ها و عروق خونی اسیب می رساند در نتیجه ابتلا به فشار خون بالا - کلسترول - سکته مغزی - بیماری قلبی - دیابت - برخی از سرطان ها و حتی زوال عقل را افزایش می دهد .

 

خوابیدن 5 ساعت یا کمتر در شب برای طولانی مدت در نهایت موجب افزایش چربی شکمی می شود . خواب بیش از 8 ساعت نیز این شرایط را ایجاد می کند که چربی شکم در بدن افزایش یابد .

 

کاهش مصرف مواد غذایی حاوی شکر و کربو هیدرات فراوری شده برای طولانی مدت بسیار موثر است . تاکید بر مصرف مواد غذایی تازه مانند غلات سبوس دار و کاهش مصرف گوشت قرمز و چربی ها مانع چاقی خواهد شد . اما با این وجود علاوه بر موثر بودن مواد غذایی مصرفی عوامل دیگری نیز بر افزایش تجمع چربی در ناحیه ی شکم تاثیر گزار هستند :

 

اندام سیب مانند مادر :

بسیاری از یافته ها نشان داده است چگونگی ذخیره چربی در قسمت شکم به ژنتیک نیز مربوط میباشد . با نگاهی گذرا به افراد نسل های قدیمی مشخص می شود که اگر برای مثال برخی افراد اندامی تقریبا گلابی شکل و برخی اندامی متمایل به شکل سیب داشته اند . ان هایی که اندامشان به شکل سیب بوده بیش از سایرین ورزش کرده و مصرف کالری را محدود می کرده اند تا شکمی بر امده نداشته باشند .

 

 

هرمون های در حال تغییر :

در حدود دوران یاءسگی زنان حتی ان هایی که بدنی گلابی شکل دارند بیشترین وزن در ناحیه پاها قرار دارند . متوجه می شوند که شکم شان در حال بزرگ شدن است . با افزایش سن افت هورمون استروژن در زنان با کاهش طبیعی سوخت و ساز بدن همراه است که موجب افزایش وزن در ناحیه شکم و پهلو می شود .

 

 

ابتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک :

سندروم تخمدان پلی کیستیک در طول دوران باروری بر روی 20 تا 40 در صد از زنان تاثیر می گذارد . به علت افزایش سطح تستسترون در این بانوان انها دچار اضافه وزن خواهند شد و از انجا که این هورمون ها مردانه است . مدل چاقی ممکن است همانند چاقی مردانه باشد . سایر علام سندروم تخمدان پلی کیستیک شامل دوره های نامنظم قاعدگی افزایش موهای زاعد و بروز اکنه بر روی بدن میشود .

 

 

خواب کم و خواب زیاد :

خوابیدن 5 ساعت یا کمتر در شب برای طولانی مدت در نهایت موجب افزایش چربی شکمی می شود . همین طور خواب بیش از8 ساعت نیز این شرایط را ایجاد می کند . کمبود خواب باعث می شود بدن برای داشتن انرژی و اکنش های سوخت و ساز بدن را کاهش میدهد . فرد هم برای کسب انرژی مواد غذایی را مصرف میکند که نباید مصرف شود .

محققان دلیل چاقی شکم به علت پرخوابی را نمیدانند اما این امکان وجود دارد که خواب زیاد با کاهش تحرک بدنی همراه است چاقی را به دنبال دارد .

 

 

استرس زیاد و جدی :

کارشناسان با تحقیقات طولانی مدت به این موضوع دست یافته اند که مردمی که اشفته و دچار استرس اند . بیشتر دچار چاقی های شکمی می شوند . هنگامی که فرد تحت فشار است بدن شروع به ترشح هورمون کورتیزول میکند که از دو راه خرابی به بار می اورد .یکی اینکه فرد را به مصرف غذاهای چرب و خوراکی های شیرین تشویق می کند که تا حدوید فرد را ارام میکند و دوم اینکه این هورمون شرایط شیمیایی بدن را تغییر می دهد و سبب میشود بدن فرد کالری کمتی بسوزاند و انرژی را به صورت چربی ذخیره کند .

 

 

برای مشاهده بهترین محصولات چربی سوز درو شکم و پهلو بر روی متن زیر کلیک کنید

 

   بهترین قرص لاغری شکم و پهلو

 

 

 

 

                          با سپاس از اینکه با اخبار بهین دارو همراه هستید

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات لاغری شرکت بهین دارو ... کلیک کنید

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات چاقی شرکت بهین دارو ... کلیک کنید

برای کسب اطلاعات در مورد محصولات زناشویی شرکت بهین دارو ... کلیک کنید

برای دیدن مطالب مفید و آموزنده از ارشیو خبر بهین دارودیدن فرمایید ... کلیک کنید

برای دیدن طریقه مصرف صحیح قرص های چاقی - لاغری - زناشویی ... کلیک کنید

در شبکات اجتماعی مار ار دنبال کنید

 

 

 

 

https://www.instagram.com/behin_daroo/

 

 

 

 

 

از     رای
6.3