phone

09120304263

09197142162  

انواع داروی گیاهی چاق کننده

         
تعداد بازدید: 1329
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1402/9/27

کمبود وزن و لاغری هم مانند اضافه وزن، به عنوان یکی از معضلات جامعه شناخته می‌شود.

کمبود وزن و لاغری هم مانند اضافه وزن، به عنوان یکی از معضلات جامعه شناخته می‌شود.استفاده از داروی گیاهی چاق کننده  یکی از راه‌حل‌های موثر برای افزایش وزن افراد دچار کمبود وزن می‌باشد. در این مقاله در مورد انواع گیاهان دارویی چاق کننده و خواص هر کدام توضیح داده ایم. پس اگر دچار لاغری و کاهش وزن شدید هستید از گیاهان زیر استفاده کنید تا شاهد تاثیر شگفت انگیز آنها باشید. همچنین می‌توانید برای خرید قرص چاقی وارد این صفحه شوید.

گیاهان دارویی چاق کننده

استفاده از داروی گیاهی چاق کننده از سالیان قدیم در ایران مرسوم بوده است. اکنون هم بسیاری از پزشکان متخصص طب سنتی بر این باورند که استفاده از داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن موثر می‌باشد. در ادامه مقاله شما را با 13 داروی گیاهی چاق کننده و خواص هر کدام آشنا خواهیم کرد.

1.لوبیا

لوبیا یک داروی گیاهی چاق کننده و سرشار از فیبر و پروتئین است. این گیاه جزو بهترین خوراکی‌ها برای افزایش وزن بدن شناخته می‌شود واز آن می‌توان در انواع غذاها مانند سوپ، آش و ... استفاده کرد. این گیاه دارای چهار نوع لوبیا سیاه، قرمز، چشم بلبلی، چیتی می‌باشد. تنوع زیاد این گیاه، باعث می‌شود که از آن در غذاهای مختلفی استفاده کرد. همچنین این گیاه دارای کربوهیدرات و پروتئین کافی برای بدن میباشد.

 

لوبیا یک داروی گیاهی چاق کننده

 

 

2.شیربادام

قوی‌ترین داروی گیاهی چاق کننده، شیر بادام است که از جوشاندن و مخلوط کردن  شیر و بادام تهیه می‌شود. برای جذب بیشتر این داروی گیاهی می‌توانید خرما و انجیر را همراه آن بخورید. افرادی که دچار کاهش وزن شدید هستند می‌توانند این داروی گیاهی چاق کننده را به مدت یک ماه هر روز میل کرده و اثر شگفت انگیز آن را مشاهده کنند.

3.شیرین بیان

شیرین بیان یک داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن است و استفاده از آن به تدریج وزن بدن را افزایش می‌دهد. برای مصرف این گیاه باید مقدار کافی از آن را در آب بجوشانید و پس از سرد شدن آن را میل کنید. این گیاه با افزایش اشتها، میل به خوردن غذا را در افراد لاغر افزایش داده و باعث افزایش وزن بدن می‌شود.

4.خارمریم

خار مریم یک داروی گیاهی چاق کننده مخصوص افراد بسیار لاغر است. استفاده از این گیاه اشتها را افزایش می‌دهد و به جذب بهتر مواد غذایی کمک می‌کند. افراد لاغرمی‌توانند عرق خارمریم را روزانه استفاده کنند و شاهد تاثیر بی نظیر این گیاه پر خواص باشند. چنانچه به دنبال خرید قرص چاقی صورت هستید، وارد این صفحه شوید.

 

 خارمریم یک داروی گیاهی چاق کننده

 

 

5.مارچوبه

یک داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن، مارچوبه است. این گیاه کالری بسیار زیادی دارد و استفاده از آن باعث افزایش وزن می‌شود. جهت مصرف مارچوبه، کافیست این گیاه را همراه با  مقدار کافی شیر بجوشانید. در حین جوشاندن مقدار کمی پودر مارچوبه، به همراه کره به آن اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. افراد لاغر می‌توانند این نوشیدنی چاق کننده را در۲ ماه و روزی یک الی دو بار میل کنند تا به نتیجه دلخواهشان دست یابند.

6. گیاه اسطوخودوس

گیاه اسطوخودوس یک داروی گیاهی چاق کننده برای کل بدن شناخته می‌شود. اسطوخودوس را میتوان به صورت دمنوش تهیه کرده و میل نمایید. این گیاه مفید یک اشتها آور قوی است و مصرف آن به چاق شدن کل بدن کمک می‌کند. افراد بسیار لاغر برای تاثیر بیشتر این گیاه می‌توانند آن را همراه با برخی از گیاهان دیگر مثل به لیمو، زنجبیل و بابونه مخلوط کرده و میل کنند.

7. عدس

عدس یک داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن است و استفاده از آن به افراد لاغر توصیه می‌گردد. این گیاه حاوی پروتئین و کربوهیدرات فراوان است و مصرف روزانه آن تاثیری باورنکردنی بر روی افراد دارای کاهش وزن زیاد، خواهد گذاشت.  افراد لاغر می‌توانند این گیاه را به عنوان صبحانه به مدت یک الی دو ماه میل کنند و شاهد افزایش وزن خود بعد از پایان این دوره باشند.

8.بهارنارنج

بهارنارنج یک داروی گیاهی چاق کننده دیگر است و عطر بسیار مطبوعی دارد. این گیاه خوشبو بسیار اشتها آور بوده و بوی بسیار مطبوع آن، اشتها را افزایش داده و فرد تمایل به خوردن غذای بیشتری می‌کند. افراد لاغر استفاده از این گیاه خوشبو را نباید فراموش نکنند.

 

 بهار نارنج داروی گیاهی چاق کننده

 

 

9. هل

هل یک داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن است ومصرف آن به افراد لاغر، بسیار توصیه می‌شود. افرادی که به دنبال افزایش وزن هستند میتوانند دمنوش این گیاه را تهیه کرده و میل کنند. مصرف بیش از حد این گیاه برای افرادی که مشکل قلبی دارند، مضر بوده و توصیه نمی‌گردد. افراد لاغر میتوانند برای خرید قرص چاقی پایین تنه(ران و باسن) وارد این صفحه شوند.

10. جینسینگ

جینسینگ یک داروی گیاهی چاق کننده برای کل بدن است. مصرف این گیاه علاوه بر افزایش انرژی، به بالا بردن وزن بدن کمک می‌کند. برای مصرف جینسینگ، یک قاشق پودر این گیاه را به همراه مقدار کمی کره در یک لیوان شیر مخلوط کرده و میل نمایید.

11. پودر هفت گیاه

پودر هفت گیاه یک داروی گیاهی چاق کننده مخصوص افراد لاغر است. این داروی گیاهی از مخلوط هفت گیاه پونه، یونجه، بیدمشک، گیاه کلپوره، سنبل الطیب، برگ چنار و شنبلیله به دست می‌آید. استفاده از ترکیب این گیاهان به چاق شدن طبیعی بدن و افزایش اشتها برای افرادی که به دنبال افزایش وزن طبیعی هستند، کمک می‌کند.

12. شیرین بیان

گیاه شیرین بیان یک داروی گیاهی چاق کننده برای افراد دارای کاهش وزن زیاد است. این گیاه شگفت انگیز بسیار اشتها آور است و وزن را به طور طبیعی افزایش خواهد داد. جهت مصرف این گیاه می توانید آن را در آب بجوشانید و سه بار در روز میل نمایید.

13. ریشه قاصدک

ریشه قاصدک به عنوان داروی گیاهی چاق کننده شناخته می‌شود. برای استفاده از این گیاه، کافیست ریشه خشک آن را در آب به مدت 10 دقیقه بجوشانید و پس از سرد شدن میل کنید. همچنین می‌توانید از این گیاه به عنوان دمنوش استفاده نمایید.

 

مواد غذایی گیاهی چاق کننده

بسیاری از مواد غذایی که منشا گیاهی دارند، دارای خاصیت چاق کنندگی و افزایش وزن می‌باشند. افرادی که قصد افزایش وزن طبیعی دارند، میتوانند از این مواد غذایی سالم در رژیم غذایی خود استفاده نمایند. در ادامه مقاله شما را با مواد غذایی گیاهی چاق کننده آشنا می‌کنیم.

کره بادام زمینی

کره بادام زمینی دارای کالری فراوان است و به عنوان یک داروی گیاهی چاق کننده شناخته می‌شود. این ماده غذایی پرکالری بسیار خوشمزه است و یک گزینه مناسب برای افرادی است که به شدت به دنبال بالا بردن وزن خود هستند. افراد لاغر می‌توانند این خوراکی خوشمزه را در وعده صبحانه و یا میان وعده‌ها همراه با شیر و موز استفاده کنند.

 

داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن

 

 

میوه خشک

میوه خشک به عنوان قوی‌ترین داروی گیاهی چاق کننده دارای کالری و آنتی اکسیدان بسیار بالایی می‌باشد. میوه‌های خشک قند طبیعی و فیبر بالایی دارند و با مصرف آن‌ها می‌توان به سادگی به وزن دلخواه خود رسید.

گرانولا

گرانولا به عنوان یک داروی گیاهی چاق کننده دارای کربوهیدرات فراوانی می‌باشد. این ماده غذایی گیاهی را می‌توانید به عنوان میان وعده میل کنید. این ترکیب گیاهی شگفت انگیز، ترکیبی از جو دو سر، آجیل، میوه‌های خشک و عسل است و یک میان وعده مقوی برای افزایش وزن افراد لاغر شناخته می‌شود.

نان گندم

نان گندم یک داروی گیاهی چاق کننده برای افراد لاغر محسوب می‌شود. نان گندم حاوی مقادیر زیادی سبوس گندم، پروتئین و فیبر است و مصرف زیاد آن در رژیم غذایی افراد لاغر، توصیه می‌گردد. اگر به دنبال افزایش وزن و چاقی هستید میتوانید از نان گندم در تمام وعده‌های غذایی خود استفاده کنید و تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده نمایید.

نتیجه گیری

در این مقاله با انواع داروی گیاهی چاق کننده و مواد غذایی چاق کننده که منشا گیاهی دارند آشنا شدید. استفاده از این گیاهان برای افرادی که به دنبال چاقی کل بدن خود هستند بسیار مناسب بوده و تاثیر فوق العاده ای روی افزایش وزن دارد. با این حال برای استفاده از این گیاهان دارویی، توصیه میشود با یک پزشک طب سنتی مشورت کرده و از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید.

از     رای
6.3