phone

09120304263

09197142162  

راهکارهایی جهت لاغری با قانون جذب

         
تعداد بازدید: 569
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1402/6/29

برای لاغری با قانون جذب، باید روی ریشه‌های ضمیر ناخودآگاه کار کنید و به عنوان خود موفق آینده، با بدن کامل خود زندگی کنید.

حتما شما هم شنیده‌اید که می‌گویند کاهش وزن با طرز فکر صحیح ارتباط زیادی دارد به همین دلیل مشخص است که چرا از قدرت ناخودآگاه ذهن برای کم کردن وزن استفاده می‌شود. قطعا شما باید قبل از هرچیزی اول اقدام کنید، اما با توجه به نکات لاغری با قانون جذب، می‌توانید بدن رویایی خود را سریع‌تر تصورتان جذب کنید.
برای لاغری با قانون جذب، باید روی ریشه‌های ضمیر ناخودآگاه کار کنید و به عنوان خود موفق آینده، با بدن کامل خود زندگی کنید. مطمئنا تغذیه صحیح، متعادل کردن هورمون‌ها یا حتی ورزش کردن، همگی به شما کمک خواهند کرد. اما وقتی طرز فکر خود را تغییر ندهید کاهش اشتها بسیار سخت خواهد بود.

 

آشنایی با قانون جذب


قانون جذب این باور است که افکار و احساسات مثبت یا منفی می توانند بر زندگی و تجربیات فرد تاثیر بگذارند. این بدان معنی است که آنچه یک فرد فکر می کند و احساس می کند می تواند تجربیات و موقعیت‌های مشابه را وارد زندگی خود کند. قانون جذب بر این اصل استوار است که همه چیز در جهان از انرژی تشکیل شده است و مانند، مانند را جذب می کند. بنابراین، افکار و احساسات مثبت می توانند تجربیات و نتایج مثبت را جذب کنند، در حالی که افکار و احساسات منفی می توانند تجربیات و نتایج منفی را جذب کنند.
این قانون در سال‌های اخیر به ویژه در زمینه خودیاری و توسعه شخصی رایج شده است. بسیاری از مردم بر این باورند که با تمرکز بر افکار و احساسات مثبت، می توانند خواسته‌های خود را بروز دهند و به اهداف خود برسند. اینکار می‌تواند شامل تجسم موفقیت، تایید باورهای مثبت و اقدام در جهت اهداف خود باشد. به طور کلی شما با استفاده از قانون جذب و افکار مثبت می‌توانید به اندام دلخواه خود برسید که در ادامه بیشتر در مورد لاغری با قانون جذب صحبت می‌کنیم.

 

استفاده از قانون جذب در لاغری


برای استفاده از قانون جذب در لاغری، ما باید به جای جسم، وزن خود را در نظر بگیریم. برای لاغری، ما باید کالری‌هایی که مصرف می‌کنیم را کاهش و یا افزایش دهیم و همچنین در انتخاب کالری دقت کنیم. برای مثال؛ شما می‌توانید کالری‌های زیادی را با خوردن مواد غذایی سبک و کم چرب کاهش دهید. همچنین، شما می‌توانید با خوردن مواد غذایی پر از پروتئین و فیبر، کالری‌ بیشتری را بدست آورید. با این حال، شما نباید مواد غذایی با کالری بالا را کاملا از رژیم غذایی خود حذف کنید، بلکه باید مصرف آن‌ها را به حداقل برسانید.
به عنوان مثال، شما می‌توانید مقداری از مواد غذایی با کالری بالا مانند شکلات، نان و بیسکویت را همچنان در رژیم غذایی خود قرار دهید، اما میزان آن‌ها را کاهش دهید. همچنین، شما می‌توانید با خوردن مواد غذایی با کالری پایین مانند سبزیجات و میوه‌ها، کالری‌های بیشتری بدست آورید.

 

استفاده از قانون جذب در لاغری

 

چه کسانی که با قدرت ذهن لاغر می شوند؟


کسانی که می خواهند با قدرت ذهن لاغر شوند باید یاد بگیرند بدنی را که می‌خواهند داشته باشند در ذهن خود تجسم کنند و همچنین همه چیز را با هدف خودشان هماهنگ همسو کنند. همسویی شما به باورهای ناخودآگاه شما بستگی دارد، فرکانس ارتعاشی باعث می شود که شما خودتان را درک کنید. برای کاهش وزن با استفاده از قانون جذب، باید ضمیر ناخودآگاه خود را مجددا آموزش دهید تا به وزن ایده آل خود برسید. در اینجا به برخی از روش‌هایی که با استفاده از قدرت ذهن می‌توانید وزن خود را کم کنید، پرداخته شده است که شامل:


تصویرسازی


با تصویرسازی یک تصویر مثبت از خودتان به عنوان یک شخص لاغر، می‌توانید برای خودتان یک الگوی جدید ایجاد کنید. شما با تصور کردن خودتان به عنوان یک شخص لاغر و سالم، می‌توانید انگیزه بگیرید و به سمت هدف خود حرکت کنید.
تصور کنید که لباس‌های شما چگونه می‌آیند و عدد روی ترازو به چه عددی است. خود را با داشتن انرژی و تحرکی که می خواهید تصور کنید. خود را تجسم کنید که زندگی روزمره خود را با وزن ایده آل خود انجام می‌دهید.
چگونه می تواند شما را خوشحال کند؟
چه احساسی نسبت به خودتان دارید؟
چه نوع فعالیت هایی را می‌توانید انجام دهید که در غیر این صورت نمی‌توانستید انجام دهید؟
خودتان را در موقعیت قرار دهید و آن را تا حد امکان واقعی کنید هرچه این تجربه را واضح‌تر و احساسی‌تر کنید، ضمیر ناخودآگاه شما بیشتر آن را به عنوان واقعیت باور می‌کند و می‌پذیرد.

 

با استفاده از جملات تاکیدی لاغر شوید


تاکیدات کاهش وزن راه عالی دیگری برای آموزش مجدد ضمیر ناخودآگاه شماست. دراین قسمت شما اظهارات خود را در مورد کاهش وزن را بیان می کنید. سعی کنید از جملات تاکیدی استفاده کنید شما می توانید در زمان خواب به جملات مثبت و تاکیدی گوش کنید این کار باعث می شود که پیام های تاکیدی در ناخودآگاه شما نقش ببندد. در اینجا چند تائید قوی کاهش وزن وجود دارد که می توانید آن‌ها را امتحان کنید:
• کاهش وزن برای من یک تجربه آسان و لذت بخش است.
• من به بدنم اعتماد دارم تا کاری را که بهتر می داند برای ماندن در وزن ایده آل من انجام دهد.
• من بدنم را دوست دارم و بسیار سپاسگزارم که اینگونه به نظر می رسم.
• من قوی، با اعتماد به نفس و از بدنم راضی هستم.
• من باید هر روز از بدنم مراقبت کنم تا شاداب و سالم بمانم
• نیازی به پرخوری نیست؛ من می توانم احساساتم را در مورد غذا خوردن کنترل کنم.
• من خودم را دوست دارم، می پذیرم و به خودم اهمیت می دهم بدون توجه به ظاهرم.
• بدن من در حال کاهش وزن است.
• من در حال رشد و تغییر هستم و تبدیل به کسی می شوم که همیشه قرار بود باشم.
وقتی از طریق ضمیرناخودآگاه به بدن خود عشق می‌ورزید باعث می‌شود که به روند کاهش وزن اعتماد کنید و زودتر به نتیجه برسید.

 جهت خرید قرص لاغری ریداکتیل، قرص لاغری بلوبری، قرص لاغری ایزی اسلیم، قرص لاغری بلک اسلیم کلیک کنید.

لاغری با قانون جذب و معرفی هیپنوتیزم و مدیتیشن


یکی از راهکارهای موثر برای لاغری با قانون جذب، هیپنوتیزم است که باعث می‌شود شما وزن ایده‌آل خود را تجسم کنید. هیپنوتیزم با تغییر امواج مغزی شما و ارسال پیشنهادات به ضمیر ناخودآگاه شما عمل می‌کند. شما کم کم این پیشنهاد را می‌پذیرید و برای شما عین واقعیت خواهد شد.
اما مدیتیشن می‌تواند به ذهن کنترل بیشتری بدهد و تا شما از اضطراب و استرس رهایی یابید. با کاهش استرس و اضطراب، می‌توانید بهتر و سالم‌تر زندگی کنید و به سمت کاهش وزن حرکت کنید.

 

لاغری با قانون جذب و معرفی هیپنوتیزم و مدیتیشن

 

رابطه خود را با غذا تغییر بدهید


با آگاهی به اینکه چه نوع غذاهایی برای بدن شما مناسب هستند و چه نوع غذاهایی باید از آن‌ها دوری کنید، می‌توانید رابطه خود با غذا را بهبود بخشید. همچنین منظور از کاهش وزن به معنی خوردن غذای کمتر نیست زیرا افزایش وزن هم فقط به معنی خوردن غذای بیشترنیست. اگر زمانی که قصد دارید غذا انتخاب کنید انرژی شما منفی باشد باعث می شود که روی بدن شما تاثیر بگذارد ولی اگر زمان انتخاب غذا دارای انرژی مثبتی باشید بدن شما پاسخ مثبتی در مقابل این غذا می دهد.
بهترین راه برای داشتن عادات غذایی سالم زمانی است که مثلا وقتی گرسنه هستید غذا بخورید، وقتی سیر هستید دست از غذا بکشید و از هر لقمه‌ای در طول مسیر لذت ببرید. اینکار باعث می‌شود بدن شما پاسخ مثبتی بدهد، به عنوان مثال، با افزایش سطح انرژی یا کاهش وزن وقتی قصد خود را تعیین می کنید و اعتماد دارید که بدن شما سیگنال‌های مورد نیاز خود را به شما می‌دهد، با پیروی از غرایز خود، غذای شما نتایجی را که می خواهید به شما ارائه می‌دهد.

 

علت کار نکردن لاغری با قانون جذب


قانون جذب، یک قانون علمی است که بر این اصل تمرکز دارد که هر چیزی که به ذهن ما بیشتر بیاید، به ما جذب می‌شود. در حالی که بسیاری از افراد از این قانون برای کاهش وزن استفاده می‌کنند، اما به نظر می‌رسد که برخلاف آنچه که بسیاری از افراد فکر می‌کنند، قانون جذب به تنهایی نمی‌تواند به شما کمک کند تا به وزن مناسب برسید.
دلیل اصلی این امر این است که قانون جذب تنها یک قانون علمی است و نمی‌تواند تمامی جوانب مربوط به کاهش وزن را در بر بگیرد. به علاوه، همانطور که ما می‌دانیم، کاهش وزن یک فرایند پیچیده است که نیاز به تغییرات طولانی مدت در رفتار و سبک زندگی دارد.
بسیاری از افراد فکر می‌کنند که با تمرکز بر روی غذاهای سالم و با کمترین کالری، می‌توانند به وزن مناسب برسند. اما واقعیت این است که کاهش وزن نیاز به تغییرات در سبک زندگی دارد که شامل تغییر در رژیم غذایی، افزایش فعالیت بدنی و کاهش استرس است. بنابراین، تمرکز تنها بر روی غذاهای سالم، نمی‌تواند به تنهایی به شما کمک کند تا به وزن مناسب برسید.
علاوه بر این، بسیاری از افراد فکر می‌کنند که با خوردن غذاهای سالم، می‌توانند به وزن مناسب برسند. اما واقعیت این است که حتی غذاهای سالم نیز ممکن است حاوی کالری‌های بالایی باشند. به علاوه، غذاهای پرکالری ممکن است در مقابل غذاهای کم کالری، بیشتر احساس سیری را به شما بدهند. بنابراین، تنها خوردن غذاهای سالم نیز نمی‌تواند به شما کمک کند تا به وزن مناسب برسید پس در نتیجه شما هم باید نگرش مثبتی داشته باشید و هم رفتار و سبک زندگیتان را کنترل کنید.


 جهت خرید انواع قرص لاغری قوی و بدون عوارض کلیک کنید

جهت خرید انواع قرص چاقی کل بدن و صورت کلیک کنید. 


 هنگام لاغری با قانون جذب باورهای درست را جایگزین کنید


هنگام لاغری با قانون جذب باید از باورهای محدود کننده خود رها شوید. اغلب مردم باور دارند که کاهش وزن بسیار سخت است و نیاز به تحمل درد و رنج دارد، اما این باور نادرست است. باورهای مثبت مانند "من قادرم وزنم را کاهش دهم" و "کاهش وزن برای من آسان است" به شما کمک می‌کنند تا به هدفتان برسید.
به علاوه، به جای تمرکز بر روی وزن خود، به بهبود سلامتی خود تمرکز کنید. با تغییرات کوچک در رفتارهای روزانه خود، مانند خوردن صبحانه، استفاده از پله‌ها به جای آسانسور و خوابیدن به موقع، می‌توانید بهبود سلامتی خود را تجربه کنید.
در نهایت، باید به خودتان اجازه دهید که به هدفتان در زمینه کاهش وزن برسید. بدون اعتماد به نفس و انگیزه، بسیار سخت است به هدفتان برسید. با ایجاد اهداف قابل دسترس و محرک، خود را برای موفقیت آماده کنید و به خودتان اعتماد کنید که می‌توانید به لاغری با قانون جذب دست یابید و به اندام دلخواه خود برسید.

 

از     رای
6.3